Fetish Night Prague

Ahoj,

první Fetish Night za námi a musím říct, že to byla dost vydařená akce. Kdo se nezúčastnil z jakéhokoliv důvodu, rozhodně prohloupil.

Fetish tržiště otevřené od 15 hodin se hemžilo krásnými oblečky, doplňky i pomůckami v obrovském množství. Dokázala bych tam chodit dokola hodiny, ani jsem si nestihla vše prohlédnout. Mezitím už se rozjížděl program, takže kdo si fetish tržiště již obešel mohl se nechat strhnout  perfektní show účinkujících. K tomu všemu fajn muzika.

Dresscode od 20 hodin byl dokonalý, všichni byli vylazeni k dokonalosti, radost pohledět 🙂 K vidění byli vidět latexový nadšenci všech směrů a nejen ti. Program byl již v plném proudu a já jen pobíhala, aby mi nic neuniklo a k tomu se bavila s ostatními. Během akce jsem poznala plno fajn lidí a moc si vše užila.

Příští Fetish Night se bude konat na podzim roku 2014. Rozhodně si na toto období nechte volno v kaledáři a už si chystejte fetish kostými 🙂

Zde odkaz na stránky: http://www.fetishnight.cz/, kde si můžete také prohlédnout krásné fotky v galerii přímo z akce a navnadit se tak na další ročních Fetish Night.

Děkuji organizátorům za tuto povedenou akci. Pa vaše Terra

Leave a Reply