informace

O NÁS

Český výrobce latexového oblečení a doplňků, opravy latexového oblečení. Lepené latexové oblečení pro všechny vyznavače latexové módy.

NA MÍRU
Jelikož jsme výrobci latexového oblečení, lze většinu oblečení doupravit přímo na zákazníkovu postavu. V případě zájmu o takovou úpravu bude k ceně přičten poplatek v rozmezí od 10 do maximálně 20 % z celkové ceny výrobku. Finální cena závisí na množství dohodnutých úprav. Například úprava délky nohavic pouze za příplatek 10 %. Při zhotovení na míru se platí předem 50 % z ceny výrobku, zbytek až po dokončení (lze i na dobírku).

JAK OBJEDNAT
Všechny výrobky uvedené na našich internetových stránkách www.latexvogue.com jsou pouze katalogem. Bez individuálních úprav budou výrobky dodány ve vzhledu uvedeném v katalogu. Po té co si vyberete z našeho katalogu nás kontaktujte přes formulář u produktu, e-mailem, nebo telefonicky. Při objednávce uveďte kód produktu nebo jeho název. Latexové oblečení dodáváme diskrétně zabalené vč. faktury. Dodací lhůta po domluvě, většinou v řádu 1 týdne.

Všechny zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty. Výše poštovného při platbě předem na účet je 99 Kč pro Českou republiku, na Slovensko EUR 9,00 , ostatní země na vyžádání.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ OPRAVY
Na všechny naše výrobky se vztahuje záruka na vady vzniklé z naší strany, tedy rozlepení švu, ne na vady vzniklé špatným zacházením, či skladování ze strany zákazníka. Proto doporučujeme přečíst si odstavec vztahující se k péči o latex a jeho skladování.
Nabízíme také pozáruční opravy latexu, pro všechny, kteří mají doma nějaký oblíbený latexový kousek, který nemohou nadále využívat, protože se jim roztrhl, či praskl. Cena po dohodě, dle tloušťky latexu a velikosti trhliny. Pokud takového oblečení doma vlastníte, neváhejte a ozvěte se. Radi s Vámi domluvíme možnosti opravy Vašeho oblíbeného latexového oblečení.

PRO E-SHOPY
Pokud máte zájem o spolupráci neváhejte nás kontaktovat. Pro partnery máme výhodné individuální slevy z cen našich výrobků. Jelikož latexové oblečení vyrábíme přímo u nás, jsme schopni zkrátit dodací lhůty na minimum. Lze dohodnout i komisní prodej.

PÉČE O LATEX
Tady jsou námi doporučené poznatky v oblasti oblékání, mytí a skladování latexu.

Oblékání
Než si oblečení začnete oblékat, vždy si zkontrolujte, že na sobě nemáte žádné prstýnky, náušnice, piercing apod. Mohlo by dojít k protržení latexu.
Před oblékáním latexu je nutné si vnitřní stranu oblečení vysypat pudrem, díky němuž latex snáze obléknete. Ještě lepší než pudr je při oblékání silikonový olej, kterým vnitřek oblečení vymažete a latex pak na sebe natáhnete mnohem snáz. Různé úzké nohavice, rukávy a podobně se lépe nasazují, když si je v rukách úplně shrnete a pak podobně jako punčochy natáhnete na sebe.

Pokud máte latex již oblečený a přesto vám někde nesedí přesně, snadno ho díky oleji (nebo pudru) dlaněmi (ne nehty) a hlazením, třením posunete na požadované místo. Silikonový olej lze použít taky na vyleštění latexu z vnější strany. Svlékání latexu provádějte podobně jako oblékání velmi opatrně, nevyplatí se spěchat.

Mytí
Latex myjte vlažnou mýdlovou vodou. Snadno tak z něj smyjete jak pudr, tak i mastnotu, myjte opět velmi opatrně. Dejte si pozor, aby voda byla skutečně jen vlažná, jinak se může stát, že se latex slepí k sobě. Až z latexového oblečení smyjete mastnotu, nezapomeňte ho ještě opláchnout čistou vodou.

Skladování
Základem je skladovat latex na suchém a temném místě, nevystavovat slunečnímu záření. Latexu vadí taky různé kovy, které by ho mohly zbarvit. Latexové oblečení skladujte vždy odděleně od ostatního oblečení, nejlépe rozdělené dle barev, aby nedošlo k obtisknutí.

KONTAKT
IČ: 88077004
E-mail: info@latexvogue.com
gsm +420 607 896 202
Nejsme plátci DPH

 

blog about creating our latex clothing